Sıkça Sorulan Sorular

Aradığınız soruyu bulamadıysanız lütfen iletişim bölümünden bizlere mail aracılığı ile 7/24 ulaşabilirsiniz

Hazırladığımız tüm tasarımlar firmanıza / web sitenize özel olarak tasarlanır ve özgün tasarımlardır.

Evet revize hakkınız bulunmaktadır Kurumsal logo için 5 +  Bireysel logo için 2 adet revize hakkınız vardır.

Kurumsal logo için 6 adet tasarım örneği varken Bireysel logolar içinse 3 adet tasarım örneği sunmaktayız.

Kartvizit tasarımlarımız baskısız ( maatba'da basılmadan ) .psd formatında sizlere teslim edilmektedir.Bizler sadece tasarlıyoruz.

Umuyoruz ki böyle birşeyle karşılaşmayacaksınız çünkü her tasarımımız bir birinden güzel ve modern bir logo olarak tasarlanmaktadır.Bir ihtimal beğenmezseniz %50 komisyon kesilip geri iade yapılmaktadır ( sadece logolarda geçerlidir )

Evet tasarım sonrası orjinal dosyalarınız ile birlikte 1 yıl boyunca saklıyoruz ve bu konuda yardıma ihtiyacınız olursa destek veriyoruz. 1 yıldan sonra tasarım dosyalarınız veri merkezimizden silinecektir.

 

Logo tasarımını belirttiğiniz boyutlarda sizlere teslim ediyoruz. Sınır yok limit yok.

 

Hazırladıgımız dosyalar vectörel olduğu için .eps .ai .jpeg .png .favicon formatlarıda teslim ediyoruz

Logonuzun .psd, vectörel, veya  png  dosyalarını bizlere gönderirseniz , bizden satın aldığınız kartvizit tasarımınıza gönderdiğiniz logoyu ücretsiz bir şekilde entegre ediyoruz.

 

Tabi ki bu konuda uzman arkadaşlarımız web sitenizi inceleyerek gerekli boyutları öğrendikten sonra hazırlayıp web sitenize entegre edebilirler

 

Yaptığımız her logo patent başvurusuna uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Her hangi bir sorunla karşılaşmanız halinde ücretsiz bir şekilde revize veya geri iade hakkınız bulunmaktadır.